Haberler

ENHANCER Projesi Hibe Programları Çevrimiçi Bilgilendirme Toplantıları

MENU
Okunma : 484 Tarih : 30 Temmuz 2021
ENHANCER Projesi Hibe Programları Çevrimiçi Bilgilendirme Toplantıları

ENHANCER Projesi Hibe Programları Çevrimiçi Bilgilendirme Toplantıları

Avrupa Birliği tarafından fonlanan ve Uluslararası Göç Politikaları Geliştirme Merkezi (ICMPD) tarafından, T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü koordinasyonuyla yürütülen “Sürdürülebilir Sosyo-Ekonomik Entegrasyon İçin Girişimcilik Kapasitelerinin İyileştirilmesi (ENHANCER) Projesi” kapsamında açıklanan hibe programlarından ikisi için “Çevrimiçi Bilgilendirme Toplantıları” düzenlenmektedir.

Bu toplantılarla, potansiyel başvuru sahiplerinin başvuru hazırlığı sürecinde oluşabilecek sorularına doğrudan destek verilmesi planlanmaktadır. Her iki hibe programı için hedef iller ikişer gruba ayrılmıştır ve ilgili kurumların sadece kendi illeri için yapılan toplantıya katılması gerekmektedir. Program, hedef iller, gün-saat bilgisi ve kayıt linkleri aşağıdaki gibidir:

Girişimcilik Ekosistem Kuruluşları Kapasite Geliştirme Hibe Programı

Ortak Kullanım Tesisleri Hibe Programı

Programlar “webinar” formatında gerçekleştirilecek olup Türkçe olacaktır. Aynı zamanda İngilizce ve Arapça çeviri de sağlanacaktır. Kurumların sorularını webinarlardan önce grants@icmpd.org adresine yönlendirmeleri tavsiye edilmekle birlikte oturum sırasında soru yöneltmek de mümkün olacaktır.

 

Katılımlarınızı bekler, saygılar sunarız.