2010 TEKNİK DESTEK PROGRAMI

MENU
2010 YILI TEKNİK DESTEK PROGRAMI

2010 EYLÜL-EKİM DÖNEMİ TEKNİK DESTEK PROGRAMINDA BAŞARILI OLAN YARARLANICILAR İLE YAPILACAK OLAN SÖZLEŞMELERLE İLGİLİ OLARAK RANDEVU SİSTEMİ UYGULANMAKTADIR.

YARARLANICI KURUMLARIN ÜST YETKİLİLERİ, (Müdür, Daire Başkanı vb; bu kişiler izinde veya mazaretli ise vekaletini yürüten kişiler vekalet yazıları ile birlikte) AŞAĞIDAKİ TABLODA BELİRTİLDİĞİ ŞEKİLDE AJANSIMIZA GELMESİ VE BERABERLERİNDE KAŞE BULUNDURMALARI ÖNEMLE DUYURULUR.

 

 

GÜN
SAAT
İLÇE
BAŞVURU SAHİBİ
BAŞVURU SIRA NO
07.10.2010 PERŞEMBE
10.30-10.45
AHIRLI
AHIRLI KAYMAKAMLIĞI
12
AHIRLI İLÇE TARIM MD
13
AKKİSE BELEDİYESİ
26
10.15-10.30
AKÖREN
AKÖREN ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI
57
10.45-11.00
AKŞEHİR
AKŞEHİR İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ
53
10.00-10.15
ALTINEKİN
ALTINEKİN KAYMAKAMLIĞI KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ
135
ALTINEKİN İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ
136
15.30-15.45
AYRANCI
AYRANCI İLÇE TARIM MD.
2
13.45-14.00
BAŞYAYLA
BAŞYAYLA İLÇE TARIM MD.
9
BAŞYAYLA KAYMAKAMLIĞI
10
BAŞYAYLA KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ
11
14.00-14.15
BEYŞEHİR
BEYŞEHİR İLÇE TARIM MD.
24
11.15-11.30
BOZKIR
BOZKIR KAYMAKAMLIĞI
6
ARMUTLU KÖYÜ MUHTARLIĞI
7
BOZKIR İLÇE TARIM MD.
8
11.30-11.45
CİHANBEYLİ
CİHANBEYLİ KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ
16
9.30-9.45
ÇUMRA
ÇUMRA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
34
ÇUMRA İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ
35
12.00-12.15
DERBENT
DERBENT KAYMAKAMLIĞI
69
14.15-14.30
DEREBUCAK
GENCEK BELEDİYE BAŞKANLIĞI
70
DEREBUCAK İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ
113
DEREBUCAK KAYMAKAMLIĞI
116
11.45-12.00
DOĞANHİSAR
DOĞANHİSAR KAYMAKAMLIĞI İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ
36
DOĞANHİSAR KAYMAKAMLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
38
14.45-15.00
EMİRGAZİ
EMİRGAZİ İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ
28
15.00-15.30
EREĞLİ
EREĞLİ İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ
49
EREĞLİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
50
9.45-10.00
GÜNEYSINIR
GÜNEYSINIR TARIM İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ
118
GÜNEYSINIR KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI
133
GÜNEYSINIR ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANLIĞI
134
12.15-12.30
HADİM
HADİM İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ
110
14.30-14.45
HALKAPINAR
HALKAPINAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
73
HALKAPINAR İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ
91
 08.10.2010 CUMA
11.30-11.45
HÜYÜK
HÜYÜK KAYMAKAMLIĞI
131
HÜYÜK İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ
132
11.15-11.30
ILGIN
ILGIN KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ
67
11.00-11.15
KADINHANI
KADINHANI BELEDİYE BAŞKANLIĞI
40
KADINHANI KAYMAKAMLIĞI İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ
55
11.45-12.00
KARAPINAR
KARAPINAR KAYMAKAMLIĞI
75
KARAPINAR İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ
76
KARAPINAR TİCARET BORSASI
124
9.30-10.00
KARATAY
KONYA MİNİBÜSÇÜLER VE UMUM SERVİS ARAÇLARI ESNAF ODASI
20
KONYA ÖNDER ÇİFTÇİ DRNEĞİ
25
KTO-KARATAY ÜNİVERSİTESİ
41
KONYA İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ
56
KARATAY KAYMAKAMLIĞI
96
KONYA TİCARET BORSASI
138
12.15-12.30
KAZIMKARABEKİR
KAZIMKARABEKİR İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ
64
13.45-14.00
KULU
KULU KAYMAKAMLIĞI KULU İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ
29
10.00-10.30
MERAM
KON-KAR-BİR
58
KONYA TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜ
71
MERAM KAYMAKAMLIĞI
87
MERAM KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ
88
KONYA İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜ
94
KONYA VALİLİĞİ
105
MERAM ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI
112
KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
119
MERAM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
121
MÜSİAD
122
10.30-11.00
MERKEZ
KARAMAN TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜ
31
KARAMAN İLİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
32
KARAMAN KÜLTÜR VE TURİZM İL MÜDÜRLÜĞÜ
59
KOSGEB KARAMAN HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
60
KARAMAN SANAYİ VE TİCARET ODASI
61
KARAMAN İL ÖZEL İDARESİ
66
KARAMAN İLİ ARI YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
109
KARAMAN İL ÇEVRE VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
125
11.10.2010 PAZARTESİ
9.30-9.45
SARAYÖNÜ
SARAYÖNÜ KAYMAKAMLIĞI
47
12.00-12.15
SARIVELİLER
SARIVELİLER KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ
44
 
 
KONYA SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI
18
SELÇUKLU BELEDİYESİ
19
9.45-10.15
SELÇUKLU
KONYA AYAKKABICILAR ODASI
21
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU
22
KÜMELENME DERNEĞİ
23
KONYA SANAYİ ODASI
42
KONYA TİCARET ODASI
43
10.15.10.45
GEVHER SULTAN EĞİTİM, ARAŞTIRMA, KÜLTÜR VE SAĞLIK VAKFI (MEVLANA ÜNİVERSİTESİ)
45
AKTİF İŞADAMLARI VE SANAYİCİLER DERNEĞİ
86
DOST ELİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
97
DR. FARUK SÜKAN DOĞUM VE ÇOCUK HASTANESİ
99
SELÇUKLU ANADOLU TEKNİK LİSESİ, TEKNİK LİSE VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
101
SELÇUKLU KAYMAKAMLIĞI
106
10.45-11.15
KONYA İL ÖZEL İDARESİ
108
MERAM İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
127
SELÇUKLU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
128
KARATAY İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
129
KONYA MUHASEBE VE FİNANS EĞİTİM DERNEĞİ
130
11.15-11.30
SEYDİŞEHİR
SEYDİŞEHİR KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ
51
SEYDİŞEHİR KAYMAKAMLIĞI
52
11.30-11.45
TAŞKENT
TAŞKENT İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ
78
TAŞKENT MAL MÜDÜRLÜĞÜ
79
TAŞKENT KAYMAKAMLIĞI
81
TAŞKENT HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
84
11.45-12.00
YUNAK
HATIRLI KÖYÜ MUHTARLIĞI
93