Ana Sayfa
Yazı Boyutunu Küçült Yazı Boyutunu Büyült Yazdırılabilir Versiyonu PDF Versiyonu

MEVKA’DAN BİLİŞİM, YAZILIM, TEKNOLOJİ VE OTOMASYON TEDARİK ÇALIŞMASI

Mevlana Kalkınma Ajansı, Konya Bilişim Kümelenmesi’nin sunduğu hizmetlerle Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Konya Teknokent ve İnnopark işbirliğinde bilişim, yazılım, teknoloji, robot teknolojileri, otomasyon ve ilgili alanlarda tedarik imkânlarının geliştirilmesi veya tedarik işbirliklerinin oluşturulması ile ilgili olarak bir saha çalışması başlattı.
 
Çalışma ile Konya ve Karaman’da faaliyet gösteren sanayicilerin, KOBİ’lerin, imalatçıların yazılım, otomasyon, bilişim ve teknoloji alanındaki tedarik ihtiyaçlarının yine Konya ve Karaman’da yazılım, otomasyon, bilişim ve teknoloji sektörlerinde faaliyet gösteren yerel kaynaklardan karşılanması ve ticari işbirliği sağlanması planlanıyor. Mevlana Kalkınma Ajansı’nın, yazılım, otomasyon ve bilişim alanlarına yönelik ihtiyaç duyan ve bu alanda hizmet veren firmalar arasında köprü görevi göreceği saha çalışmasında ayrıca bölgesel teknolojinin gelişmesine ve rekabet edebilirliğine katkı sağlanması da hedefleniyor.
Otomasyon Sistemleri ve Yazılımları, Sosyal Medya Veri Madenciliği, Mobil uygulamalar, Perakende Tedarik Zinciri Çözümleri, Hidrolik Tartım ve Kontrol Sistemleri, 3D Geliştirme Yazılımı, E-Ticaret Yazılımı, İşletim Sistemleri, ERP, CRM vb. Yönetim Sistemleri, Telekomünikasyon Hizmetleri, İçerik Yönetim Sistemleri, Sağlık Bilgi Sistemleri gibi pek çok alanda bölge üreticilerinin ihtiyaç duyduğu teknolojik altyapı hizmetlerinin yerel kaynaklardan karşılanması amaçlanan bu çalışmaya katılmak isteyenlerin ajansın www.mevka.org.tr internet adresinde yer alan Bilişim Tedarik Talep Formunu doldurarak 18 Kasım 2016 Cuma günü 18.00’e kadar konyaydo@mevka.org.tr mail adresine göndermeleri gerekmektedir. 

İlginize şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Dosyalar
Bilişim Tedarik Talep Formu
Bilişim Tedarik afiş
Resimler
kapak
      

MERKEZ - Şeyh Sadrettin Mahallesi Feritpaşa Caddesi No:18 Meram/KONYA
Tlf: +90 332 236 32 90 Fax: +90 332 236 46 91
Devlet Planlama Teşkilatı Konya Valiliği Konya Büyükşehir Belediyesi Karaman Valiliği Karaman Belediyesi Konya Ticaret Odası Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Konya Sanayi Odası Konya Ticaret Borsası Karaman Ticaret Borsası
12350371  kişi sitemizi ziyaret etti. Sayfamız en iyi 1024x769 çözünürler internet explorer tarayıcısı ile görüntülenebilir Paylaş