KAPAT X
Popüler Aramalar
Tüm Haberler
Haber Galerisi

E-Ticaret Başlangıç Rehberi Online Seminerine Davetlisiniz

13 Aralık 2021
Okunma Sayısı: 317

Mevlana Kalkınma Ajansı ve IdeaSoft iş birliğiyle Konya Yatırım Destek Ofisi koordinasyonunda 22 Aralık Çarşamba günü saat 11.00’de “E-Ticaret Başlangıç Rehberi” başlıklı bir seminer düzenlenecektir.

Online olarak gerçekleştirilecek programda, IdeaSoft E-Ticaret Uzmanı Esad Akbulut konuşmacı olarak yer alacaktır.

Düzenlenecek programda, KOBİ’ler ve ticaretle uğraşanlar için e-ticaretin önemi, e-ticarete nereden başlanacağı ve nasıl yapıldığı, e-ticaretin geleceği ve getirdiği avantajlar gibi konulara değinilecek ve etkinlik sonrasında katılımcıların soruları yanıtlanacaktır.

Katılımlarınızı bekler, saygılarımızı sunarız.

Kayıt linki: https://www.ideasoft.com.tr/ideaakademi-egitimleri/e-ticaret-baslangic-rehberi-22-aralik/

Programa katılımla ilgili not: Online eğitime kayıt olduğunuz mail adresine eğitim günü gelecek link üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) Kapsamında Bilgilendirme: Program süresince, YouTube, Twitter vb. sosyal medya platformlarında yayımlanmak ve paylaşımlar yapılmak üzere video, ses ve görüntü kaydı alınacaktır. Gerekli görüldüğü durumlarda, program kaydı için alınan iletişim adreslerine Mevlana Kalkınma Ajansı ve IdeaSoft tarafından gelecekteki programlar, etkinlikler ve duyurular hakkında bilgilendirmeler yapılabilecektir.