2014 MALİ DESTEK PROGRAMLARI

MENU
Okunma : 1,2b Tarih : 07 Mayıs 2017
Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA) tarafından 5 Aralık 2013 tarihinde çıkılan “Bilgi ve Teknoloji Odaklı Üretim Mali Destek Programı” kapsamında başvuruları yapılan  projelerin değerlendirilme süreci sona ermiştir.
 
Destek programı için Konya ve Karaman illerinden alınan ve değerlendirme sonucunda başarılı bulunan projeler Yönetim Kurulu tarafından onaylanmıştır.  
 
2014 Bilgi ve Teknoloji Odaklı Üretim Mali Destek Programı uygulamalarının tamamlanmasıyla birlikte, kurum ve kuruluşların eş finansmanları da dikkate alındığında yaklaşık 25,7 milyon TL değerinde bir kaynak bölge ekonomisinde harekete geçecektir. 
Biltek – 1 ve Biltek – 2 olmak üzere, Asıl ve Yedek listeler aşağıda bulunmaktadır.
 
 
Bu kapsamda Ajansımızla Sözleşme imzalayacak olan başvuru sahiplerine mevzuat gereği yapılması gereken resmi tebligatlar çok kısa bir süre içerisinde yapılacak ve sözleşme imzalamak için 10 işgünü süre bu tebligat ile başlayacaktır.  Ayrıca sözleşmelerin imzalanması için randevu günü ve saati Internet sitesinde de yayınlanacaktır. Zamanın verimli kullanılması açısından aşağıda verilen ve sözleşme aşamasında Başvuru sahipleri tarafından ibraz edilmesi gerekli belgelerin, başvuru sahipleri tarafından ellerine resmi tebligatın ulaşmasını beklemeden hazırlanması, büyük önem arz etmektedir.
 
Not: Ekte bulunan sözleşme belgelerli tamamen BİLGİ amaçlı olup Ajans tarafından hazırlanacak sözleşme belgeleri imzalanacaktır.  Başarılı başvuru sözleşme imzalama gününde sahipleri sadece istenilen evrakları yanlarında getirmelidirler.