Bilgi ve Duyurular

MENU
Okunma : 2,9b Tarih : 18 Temmuz 2017
MAL ALIMI İÇİN İHALE İLANI
 

Motus Otomotiv Makina ve Metalurji Sanayi ve Anonim Şirketi, Mevlana Kalkınma Ajansı Bölgenin Rekabet Gücünün Artırılması Malı Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Konya’da Yenilikçi Yöntem ADI Teknolojisi ile Savunma, Gemi, Makine ve Otomoriv Sanayine Yüksek Kalitede Krank Üretimi projesi için

Lot 1 Spektrometre, Lot 2 Mikroskop (Yazılımı İle Birlikte), Lot 3 Numune Hazırlama Cihazı, Lot 4 Çekme Testi Makinesi, Lot 5 Darbe Çentik Testi Makinesi, Lot 6 Kumlama Makinesi, Lot 7 Reçineli Kalıplama Makinesi mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası 3. Organize Sanayi Bölgesi İhsandede Caddesi 9 Nolu Sokak No: 37 Selçuklu / KONYA adresinden veya www.motusdokum.com ve www.mevka.org.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

 
Teklif teslimi için son tarih ve saati: 14.10.2013 – 14:00
 

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.motusdokum.com ve www.mevka.org.tr yayınlanacaktır.

 

Teklifler, 14.10.2013 tarihinde, saat 14:00’da ve 3. Organize Sanayi Bölgesi İhsandede Caddesi 9 Nolu Sokak No: 37 Selçuklu / KONYA adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.