Bilgi ve Duyurular

Rekabetçi Sektörler Programı Konya Bilgilendirme Toplantısı

MENU
Okunma : 1,4b Tarih : 18 Haziran 2017
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti ortak finansmanıyla yürütülen Rekabetçi Sektörler Programı’nın yeni döneminde;
·         İmalat Sanayi,
·         Araştırma & Geliştirme
·         Teknoloji Transferi ve Ticarileşme
başlıklarında 3 adet Proje Teklif Çağrısı açılmış olup, proje başvuruları 6 Nisan 2017 – 5 Temmuz 2017 tarihleri arasında kabul edilecektir.
Sanayimizin ve bölgelerimizin gerek iç gerekse dış piyasalarda rekabet gücünü artırmaya yönelik olarak tasarlanan Rekabetçi Sektörler Programı yeni döneminde proje geliştirmek isteyen kurum ve kuruluşlara; atılması gereken adımlar, başvuru koşulları ve proje seçim süreci gibi konularda detaylı bilgi sunulacak bir Proje Teklif Çağrısı Bilgilendirme Toplantısı yapılacaktır.
Bu toplantı 22 Mayıs 2017 saat 14:00’de Konya Ticaret Odası’nda düzenlenecektir.
Yeni dönem desteklerine yönelik düzenlenecek bu toplantılara, ilgilenen tüm kurum ve kuruluşlarımızın temsilcilerinin katılımlarından memnuniyet duyarız.
Toplantı programları ekte bilginize sunulmaktadır.
Katılımlarınızı adınız-soyadınız, kurum adınız, telefon numaranız ve e-mail adresinizin yer aldığı bir mail aracılığıyla info@rekabetcisektorler.org adresine iletebilirsiniz.