İhale İlanları ve Sonuçları

PERYUM ARAŞTIRMA GELİŞTİRME İNŞAAT MAKİNE ELEKTRONİK DANIŞMANLIK HİZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ İHALE İLANI

MENU
Okunma : 1,8b Tarih : 18 Temmuz 2017

Mal Alımı için ihale ilanı

 

PERYUM Araştırma Geliştirme İnşaat Makine Elektronik Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Mevlana Kalkınma Ajansı İktisadi İşletmelerde Rekabetçiliğin Geliştirilmesine Yönelik Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Konya Organize Sanayi Bölgesi’nde “DOĞAL, MİNERAL ESASLI YENİ NESİL (Yanmayan, Diğer yapı Malzemeler ile Doku Uyumlu, Nefes Alan Yaşlanmayan, Boyutsal Kararlılığa Sahip, Çevreye Zarar Vermeyen, Yerli Kaynaklara Dayalı Üretilen, Isı, Yangın ve Ses Yalıtımını Aynı Anda Sağlayan) ISI VE YANGIN YALITIM MALZEMESİ İLE BİNA VE TESİSLERİN DEPREME DAYANIMINA KATKI SAĞLAYAN YAPI MALZEMELERİNİN ÜRETİMİ” için 1 (birAdet “PERLİT KIRMA-KURUTMA VE ELEME SİSTEMİ” alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası PERYUM Araştırma Geliştirme İnşaat Makine Elektronik Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Konya Organize Sanayi Bölgesi 13. Sk. No: 31 Selçuklu/Konya adresinden veya www.mevka.org.tr ve www.peryum.com.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Teklif teslimi için son tarih ve saati:  18/12/2012 Saati: 15:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; ve www.mevka.org.tr  ve www.peryum.com.tr adreslerinde yayınlanacaktır.

 

Teklifler, 18/12/2012 tarihinde, saat 15:00’de ve PERYUM Araştırma Geliştirme İnşaat Makine Elektronik Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Konya Organize Sanayi Bölgesi 13. Sk. No: 31 Selçuklu/Konya adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.