İhale İlanları ve Sonuçları

MENU
Okunma : 2,0b Tarih : 18 Temmuz 2017

MAL ALIMI İÇİN İHALE İLANI

GÜRMAKSAN TAHİN-HELVA LOKUM VE GIDA MAK. İMALATI-GIDA MADDELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ., Mevlana Kalkınma Ajansı İktisadi İşletmelerde Rekabetçiliğin Geliştirilmesine Yönelik Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Konya ili Akşehir ilçesinde “GIDA MAKİNESİ ÜRETİMİNDE YENİLİKÇİ YÖNTEMLERLE KALİTE, VERİMLİLİK VE KAPASİTE ARTIRIMI PROJESİ” için bir mal alımı ihalesini sonuçlandırmayı planlamaktadır. Bu kapsamda;

a)1 adet hidrolik silindir kıvırma makinesi

b)1 adet hidrolik giyotin makas

c) 1 adet plazma kesim makinesi,

    

Alımı için İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası GÜRMAKSAN TAHİN-HELVA LOKUM VE GIDA MAK. İMALATI-GIDA MADDELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ, Ek Sanayi Sitesi 4-B Blok Karşısı(Kamyon Garajı Arkası) Akşehir/Konya adresinden veya www.gurmaksan.com veya www.mevka.org.tr  internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Teklif teslimi için son tarih ve saati:13.04.2012 saat:12:00

 

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.gurmaksan.com ve www.mevka.org.tr yayınlanacaktır.

Teklifler, 13.04.2012 saat:12:00 ve GÜRMAKSAN TAHİN-HELVA LOKUM VE GIDA MAK. İMALATI-GIDA MADDELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ, Ek Sanayi Sitesi 4-B Blok Karşısı(Kamyon Garajı Arkası) Akşehir/Konya adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.