Haberler

KOBİ HİBE PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA DAVETLİSİNİZ

MENU
Okunma : 493 Tarih : 27 Temmuz 2021
KOBİ HİBE PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA DAVETLİSİNİZ

Avrupa Birliği tarafından fonlanan ve Uluslararası Göç Politikaları Geliştirme Merkezi (ICMPD) tarafından T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü koordinasyonuyla yürütülen ENHANCER Projesi kapsamında büyüme odaklı KOBİ’lerin istihdam oluşturma faaliyetlerinin destekleneceği “İstihdam Yaratma Odaklı KOBİ Hibe Programı” duyurulmuştur. Bu program kapsamında tahmini 75 KOBİ’ye 20.000 ila 55.000 Avro arasında hibe desteği verilmesi planlanmaktadır. Bu destek sonucunda ise en az 225 yeni istihdam sağlanması öngörülmektedir.

“İstihdam Yaratma Odaklı KOBİ Hibe Programı”nın tanıtılacağı ve potansiyel başvuru sahiplerinin sorularının cevaplandırılacağı bilgilendirme toplantısında sizleri de görmekten mutluluk duyacağız.

Not: Program rehberi; İngilizce ve Türkçe çevirisi olarak ektedir. Covid-19 önlemleri kapsamında toplantıya katılım kontenjanlarla sınırlıdır. Lütfen aşağıda yer alan linkten kayıt yaptırınız (Kayıtların fazla olması durumunda başvuru sırası baz alınarak katılımcılar çağrılacaktır).

Tarih: 03.08.2021 Salı

Saat: 14.00-16.00

Yer: Mevlana Kalkınma Ajansı Selçuklu Toplantı Salonu

Adres: Konevi Mah. Feritpaşa Cad. No: 18 Meram/KONYA

Kayıt Linki: https://forms.gle/w82DWxPct9mSdsNLA