Bilgi ve Duyurular

INNOPROM 2019 Uluslararası Sanayi Fuarı- Rusya

MENU
Okunma : 991 Tarih : 29 Mayıs 2019

Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği olarak 08 – 11 Temmuz 2019 tarihleri arasında Rusya – Ekaterinburg’da gerçekleştirilecek INNOPROM 2019 Fuarı ‘na Milli Katılım Organizasyonu gerçekleştirilecektir. Resmi açılışını Rusya Devlet Başkanı Sayın Vladimir PUTIN ile Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’IN yapması planlanan ve 2019 yılında 10 uncusu düzenlenecek olan fuara , 20 ülkeden 600 firmanın katılım sağlaması ve 50.000 profesyonel iş insanının ziyaret etmesi beklenmektedir. Ülkemiz bu yıl fuarda “PARTNER ÜLKE : TÜRKİYE” adı altıda yer alacaktır.

Fuarın bu seneki teması Dijital İmalat: Entegre Çözümler (Digital Manufacturing: Integrated Solutions) olarak belirlenmiştir. Rusya’nın en temel ihracat ve ithalat platformu olarak tanımlanan INNOPROM katılımcılarının %80’i profesyonel alıcılar ve sanayi işletmecileri olduğu ifade edilmektedir.

Türkiye’nin “partner ülke” olduğu bu seneki fuarda, Türkiye’nin önde gelen sektörleri ve teşvik fırsatları anlatılacak, ayrıca iki ülke arasındaki işbirliğini geliştirmeye yönelik fırsatlar değerlendirilecektir.

Fuara iç alanda stand konstrüksiyonu dahil, nakliye hariç birim m² katılım bedeli 600.-Usd olup, nakliye hizmeti almak isteyen firmalarımız için ayrı bir hesaplama yapılacaktır. NNOPROM 2019 Fuarına milli katılım kapsamında katılacak olan firmalarımız T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından 2017/4 sayılı karar kapsamında, destek olarak yurt dışı milli fuar katılımlarına sağlanan teşviklerden yararlandırılacaklardır.

Stant kiralayarak katılım sağlamayı düşünen firmalarımız için detaylı bilgi notu ve kayıt formu linktedir: http://www.oaib.org.tr/tr/sirkuler-2019-2536.pdf

Fuar web sitesi: https://www.innoprom.com/en/