Hibeler

AB Yayında IV Programı - Son Başvuru Tarihi: 12/8/2011

MENU
Okunma : 834 Tarih : 21 Temmuz 2017

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından "AB Yayında IV" programı proje teklif çağrısı duyuruya çıkmıştır.

 

Programın Hedefi:


Bu teklif çağrısı Avrupa Birliği hakkındaki toplumsal bilgi ve anlayışı geliştiren ve AB politikalarının vatandaşların yaşamlarındaki etkilerini anlatan, katılım sürecini ve sürecin işleyişini açıklayan ve AB üyeliğine destek oluşturan ve AB-Türkiye ilişkileri ve üyelik süreci hakkındaki yanlış kanıları ve mitleri gideren projelere açıktır.

Hibe Miktarı ve Oranı:


Bu çağrı için belirtilen toplam hibe miktarı 500,000 Avro'dur. Hibe programı kapsamında faydalanıcılara minimum 100,000 Avro, maksimum 300,000 Avro tahsis edilecektir. Projelerin toplam maliyetlerinin en fazla %80'ine tekabül eden kısmı finanse edilecektir. Daha fazla hibe talebi söz konusu olduğunda başvuru otomatik olarak reddedilmektedir.

Kimler Başvurabilir


Proje teklif çağrısına tüzel kişiler, Türkiye'de bulunan ve kayıtlı devlet ve özel ulusal televizyon kanalları, Türkiye'de bulunan ve kayıtlı devlet ve özel ulusal televizyon kanallarıyla ortaklığı bulunan görsel-işitsel yapım şirketleri ve görsel-işitsel üretim kapasitesine sahip haber ajansları başvurabilirler.

Son Başvuru Tarihleri:


Başvurular için son tarih 12 Ağustos 2011 saat 17.00'dir. Son başvuru tarihinden sonra gönderilen başvurular otomatik olarak reddedilecektir.

Proje teklif çağrısı hakkında ayrıntılı bilgiye ve başvuru formlarına aşağıdaki internet adresinden ulaşabilirsiniz.
https://webgate.ec.europa.eu/europeaid/online-services/index.cfm?