Bilgi ve Duyurular

MENU
Okunma : 1,2b Tarih : 17 Temmuz 2017
 
06-09 Ocak 2016 tarihlerinde Las Vegas, Nevada’da Consumer Electronics Show (CES) için ABD Türkiye Ticaret Müsteşarlığı’nın organize ettiği Türk iş adamlarından oluşacak delegasyonun duyurusu aşağıda ekte yer almaktadır.
 
ABD’nin en büyük elektronik fuarı olan Consumer Electronics Show’a (CES) katılarak binlerce elektronik ve teknoloji firmasıyla tanışma fırsatının yakalanabileceği ifade ediliyor. Dünyanın dört bir yanından gelen 3.600 fuar katılımcısı, 20.000 yeni ürünü 170.000 kişiye bu fuarda tanıtıyor. Tüketici teknolojisi ürünleri üreticileri, distribütörleri, araştırmacıları, içerik geliştiricileri, maliyet ve endüstri analistleriyle basını, perakende dağıtım kanalında satın almacılar ve karar vericilerle bir araya getiren en önemli teknoloji fuarıdır. Elektronik dünyasındaki son gelişmeleri bu fuardan takip edilebileceği ifade ediliyor. Uzmanlardan tavsiyeler alıp ve yeni iş birliktelikleri için firma yetkilileriyle yüz yüze görüşme fırsatı yakalanabileceği ifade ediliyor.
 
ABD Türkiye Ticaret Müsteşarlığı bu fuara bir Türk delegasyonu götürüyor ve delegasyonda yer alacak Türk şirketlere ABD’li şirketlerle birebir görüşmeler, fuara ücretsiz giriş, saha ziyaretleri gibi birçok fayda sağladığını bildirmektedir.
 
Toplantıların önceden programlanması ve Amerikan Ticaret Müsteşarlığı yetkilisi ile koordine edilmesi için GÖKÇE TUNCER ile gokce.tuncer@trade.gov adresinden ya da 0212 335 91 33 numaralı telefondan temasa geçebilirsiniz.