Bilgi ve Duyurular

MENU
Okunma : 1,3b Tarih : 14 Agustos 2015
TÜRKİYE TEKNOLOJİ LİDERLERİNİ ARIYOR! SON BAŞVURU
14 AĞUSTOS 2015
 
TÜBİTAK, TTGV ve TÜSİAD tarafından ortaklaşa düzenlenen “Teknoloji Ödülleri”nin 12’incisinin başvuru süreci 6 Mayıs 2015 tarihinde başlamıştır.  Teknoloji Ödülleri ile yenilikçi, teknik mükemmeliyete ve rekabet özelliklerine sahip ürünlerin ve özgün farklılıkları olan, ulusal teknolojik birikime katkı sağlayan süreç geliştirme çalışmalarının ödüllendirilmesi ve kamuoyuna tanıtılması amaçlanmaktadır.
Teknoloji Ödülleri;
ÜRÜN ve SÜREÇ olmak üzere iki ayrı kategoride,
              o Kuruluş büyüklüğüne bağlı olarak; MİKRO, KÜÇÜK, ORTA ve BÜYÜK/BAĞLI olmak üzere dört farklı ölçek için verilmektedir.
 
Bu düzenlemeyle; her bir kategoride kuruluş büyüklüğü temel alınarak dört ayrı ödül olmak üzere toplam sekiz ödül ve ayrıca bir büyük ödül verilmesi amaçlanmaktadır.
 
Ödül kazanan kuruluşlar, Mayıs 2016 içerisinde düzenlenecek kongre ve ödül töreninde belli olacak ve Teknoloji Ödülü Heykelciği ve Teknoloji Ödül Belgesi ile onurlandırılacaklardır.
Firmalar ürün ve süreç geliştirme veya iyileştirme çalışmaları ile 14 Ağustos 2015tarihine kadar ön-başvuru yapabilirler.
 
Başvuru formlarına ekli dokümandan ve http://teknoloji.org.tr/basvuru-ve-degerlendirme/on-basvuru-formu adresinden ulaşılabilmekte olup, detaylı bilgi için (fguvenc@ttgv.org.tr Tel : 0 312 265 02 72 / 378) bilgi alınabilir.