Bilgi ve Duyurular

İSTANBUL TİCARET ODASI / BOSNA-HERSEK 6. TÜRK ÜRÜNLERİ FUARI

MENU
Okunma : 1,3b Tarih : 17 Temmuz 2017
 

Türk Ürünleri fuarları zincirinde Bosna Hersek’in ayrı bir öneme sahip olduğu, 2003, 2005, 2007, 2009, 2012 yıllarında İstanbul Ticaret Odası tarafından 5 defa Bosna Hersek’te Türk Ürünleri Fuarlarının başarı ile düzenlendiği ifade edilmektedir.

 Bosna Hersek 6. Türk Ürünleri Fuarı’nın 14-17 Mayıs 2015 tarihleri arasında, dünya ekonomi ve siyasi liderlerinin buluşma noktası olan Saraybosna İş Forumu ile eş zamanlı olarak Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

Saraybosna İş Forumu organizatörü Uluslararası Bosna Bankası ile İTO arasında bir işbirliği anlaşması imzalanmıştır.

Bosna Hersek- 6. Türk Ürünlerini Fuarı’na 12m m2lik stand ile katılım bedeli 3312 Euro olup, katılım bedeline stand inşaatı, nakliye, gümrük, sigorta, aydınlatma, yurtdışı tanıtım hizmetleri, profesyonel ikili görüşmelerin düzenlenmesi dahildir.

 Bosna Hersek - 6. Türk ürünleri Fuarı T.C. Ekonomi Bakanlığı devlet desteği kapsamında olup, toplam katılım bedelinin ve bir firmadan iki temsilcinin ekonomi sınıfı uçak biletinin %50’sinin geri ödeme işlemleri İstanbul Ticaret Odası  tarafından takip edilecektir

 
Dosyalar
Fuar Duyurusu