Bilgi ve Duyurular

ICCI 2011 17. ULUSLARARASI ENERJİ VE ÇEVRE FUARI VE KONFERANSI

MENU
Okunma : 1,4b Tarih : 17 Temmuz 2017
Sektörel Fuarcılık tarafından ICCI 2011, Uluslar arası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı 17. yılında genişleyen içeriği ile 15-16-17 Haziran 2011 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecektir.
 
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Çevre ve Orman Bakanlığı’nın yanı sıra EİE, Tübitak, MAM, İSO, İTO, MÜSİAD, World Energy Council, Cogen Europe, TÜREB, TÜRKOTED, ASME, WADE, EÜD, HESİAD, Bölgesel Çevre Merkezi (REC), RESYAD, GENSED ve Int. PPP Platform gibi enerji sektörünün en önemli dernekleri, destekleriyle ICCI 2011’de yer alacaklardır. Aynı zamanda İran, Irak, Hindistan, Av. İşletmeler Ağı, Rusya, Bahreyn, Endonezya gibi ülkeler misafir edilecek; ikili iş görüşmeleri düzenlenecektir.
 
ICCI 2011 Fuar ve Konferansında, dünya enerji sektörü ile ülkemiz enerji sektörüne genel bakış çerçevesinde, enerjide liberalleşme ve yeniden yapılanma, talep ve arz projeksiyonları, AB Enerji politikaları gibi konuların yanı sıra; Kojenerasyon, Yüksek Verimli Enerji Üretim Teknolojileri, Enerji Tesis İşletmeciliği, Yenilenebilir Enerji, Atık Yönetimi, Geri Dönüşüm Sistemleri Çevre Teknolojileri gibi teknik konulara da hem ulusal hem de uluslar arası ölçekte yer verilecektir.
 
Yaklaşık 7000 kişinin katılmasının beklendiği fuar, özel sektör-kamu ve akademik kurumları bir araya getiren en etkin buluşma noktası olacak. 150’ye yakın konuşmacısı ve fuara katılan sektörün en kaliteli tedarikçi firmaları ile ICCI’nin bu yıl da enerji ve çevre sektörünün sanayi ile buluştuğu en büyük enerji ve çevre fuarı olması bekleniyor.