Haberler

MEVLANA KALKINMA AJANSI GENEL SEKRETERİ DR. AHMET AKMAN VEDA ETTİ

MENU
Okunma : 2,5b Tarih : 01 Agustos 2017

2009 yılından bu yana Mevlana Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği görevini yürütenDr. Ahmet AKMAN, Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde akademisyen olarak göreve başlayacak olması nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Akman yayınladığı mesajında; “2009 yılında başlamış olduğum Mevlana Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği görevimden ayrılmış bulunmaktayım. Bundan sonraki hayatımıAllah (C.C.) izin verdiği sürece Necmettin Erbakan Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde akademisyen olarak sürdüreceğim.
Görev sürem boyunca, ajans hizmetlerinin bölgemizde sağlıklı bir şekilde yürütülmesi, bölgemizin kalkınması ve daha iyi bir noktaya ulaşması için hizmet etmeye gayret gösterdim. Bu çalışmalarımız esnasında eksik kaldığımız noktalar var ise de sizlerin affına ve hoşgörüsüne sığınıyorum.
Bu vesile ile görev yaptığım süre içerisinde şahsımdan desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen başta Ajansımızın Yönetim Kurulu Üyeleri olmak üzere, mesai arkadaşlarıma, Kamu Kurum ve Kuruluşlarımıza, Oda ve Borsalarımıza, Özel Sektörümüze, KOBİ’lerimize, Sivil Toplum Kuruluşlarımıza, Meslek Odalarımıza, Paydaşlarımıza ve Basın Mensuplarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle kamuoyuna sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.