Haberler

MEVKA – KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ MÜLAKAT SONUÇLARI

MENU
Okunma : 645 Tarih : 20 Subat 2016
Mevlana Kalkınma Ajansı - KOSGEB işbirliği ile Konya’da gerçekleştirilecek Genç Girişimciler (18-29 yaş arası) ile Yerli Otomobil Üretimine Yönelik Faaliyette Bulunacak Girişimciler öncelikli olmak üzere Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerinekatılacak kişilerin isimleri aşağıdaki gibidir:
 
GENÇ GİRİŞİMCİLER 1. SINIF
 
NO
ADI SOYADI
1
ABDULKADİR SÖZEN
2
AHMET EROL
3
AYŞE MERVE EKMEKCİ
4
EKREM ÜLKER
5
EMRE ATİKER
6
ENES BİNMALİK ÖZGÜR
7
ESMA ERMİŞ
8
FATMA NUR YAĞCI
9
GAMZE SOLAK
10
GAMZE ŞAHİN
11
GÖKHAN ÖZDEN
12
HAKAN HELVACI
13
HASAN KOÇ
14
HATİCE BOZDOĞAN
15
HÜSEYİN BALCI
16
KÜRŞAD TEKOLUK
17
MEHMET EKİCİ
18
ORHAN GİDER
19
OSMAN ÖZÜDOĞRU
20
ÖMER FARUK KIZILKAYA
21
ÖMER HARMAN
22
RAMAZAN AĞAÇCI
23
RAMAZAN KURTOĞLU
24
RECEP YAVUZ
25
SAMED SAFA KAYA
26
SEBAHAT YILDIZ
27
SENA YÜCE
28
SEYFETTİN UYAR
29
ŞEYMA KIRKGÖZ
30
VEHBİ YÜKSEL
 
 
Eğitim Yeri:Makine Mühendisleri OdasıKonya Şubesi
Eğitim Tarihleri: 29 Şubat – 10 Mart 2016 (Cumartesi – Pazar ders yapılmayacaktır.)
Eğitim Saatleri: 08:30-17:30 saatleri arası
 
Eğitimin toplam süresi 72 saat olup 9 günde tamamlanacaktır. Eğitim sonunda %80 (seksen) devam şartını sağlayan katılımcılara Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Katılım Belgesi düzenlenerek verilir.
 
İMALAT SINIFI
NO
ADI SOYADI
1
A.FUAT TOSUN
2
AHMET ÖZDEN
3
ALİ IŞIK
4
ALİ SARI
5
ALPER GÜNGÖR
6
ELİF ŞENSÖZLÜ
7
EMRE ERTUĞRUL
8
ERCAN KURT
9
HASAN ERSOY
10
İHSAN SAİT BAŞÜNAL
11
İSMAİL YURDAKUL
12
KAZIM DEMİR
13
MAHMUT SAMİ ÜNSAÇAR
14
MAHMUT TUĞRUL
15
MEHMET AKIN
16
MEHMET ALİ HELVACI
17
MUHAMMED İŞYAPAR
18
MUSA YANMAZ
19
MUSTAFA YÜKSEL
20
MÜCAHİT YİĞİT
21
NEVİM BATTAL
22
OĞUZHAN AKYILDIZ
23
ONUR CAN
24
OSMAN BALDAN
25
RECEP OLGUNOĞULLARI
26
SAFFET BOZKURT
27
SEMİH MİNİ
28
YAVUZ GÜLYAŞAR
29
YAVUZ ÖZDEMİR
30
ZİYA ONAY
 
 
Eğitim Yeri: Makine Mühendisleri Odası Konya Şubesi
Eğitim Tarihleri: 14Mart – 23 Mart 2016(Pazar ders yapılmayacaktır. )
Eğitim Saatleri: 08:30-17:30 saatleri arası
Eğitimin toplam süresi 72 saat olup 9 günde tamamlanacaktır. Eğitim sonunda %80 (seksen) devam şartını sağlayan katılımcılara Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Katılım Belgesi düzenlenerek verilir.
 
GENÇ GİRİŞİMCİLER 2.SINIF
NO
ADI SOYADI
1
ABDULKADİR ERMENEK
2
AHMET AKYOL
3
AHMET İLDAŞ
4
AHMET KILIÇ
5
ALİ KIRATLI
6
BERNA BOR
7
BESTE BAŞAK HORASAN
8
DOĞUKAN YILDIZ
9
EMİNE DİNLER
10
EMRE DEMİRKOL
11
FATİH ZEYBEK
12
FEVZİ BATTIR
13
FUAT ALTAY
14
HALİL YILMAZ
15
HÜSEYİN CAN KURT
16
İLHAN IŞIK
17
MUHAMMET CİHAN
18
MUHAMMET MUSTAFA TUNÇ
19
MURAT CÖMERT
20
MUSTAFA ÇELTİK
21
ÖMER FARUK ORUÇ
22
SEFA ÖZKOYUNCU
23
SEFA TEKE
24
SEYİT MELİH KÜÇÜKŞENEL
25
SÜLEYMAN EMRE ÖZADAM
26
TURANHAN ÇALDAĞ
27
ZEKİYE KANGAL
28
ZUHAL YAVUZ
29
ZÜLFİKAR AKDAĞ
30
MESUT İNCEKARA
 
 
Eğitim Yeri: Makine Mühendisleri Odası Konya Şubesi
Eğitim Tarihleri: 28 Mart – 6 Nisan 2016(Pazar ders yapılmayacaktır. )
Eğitim Saatleri: 08:30-17:30 saatleri arası
 
Eğitimin toplam süresi 72 saat olup 9 günde tamamlanacaktır. Eğitim sonunda %80 (seksen) devam şartını sağlayan katılımcılara Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Katılım Belgesi düzenlenerek verilir.
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.