Haberler

BAŞBAKANLIK YDTA DAN AJANSIMIZA ZİYARET

MENU
Okunma : 1,0b Tarih : 24 Ocak 2013
Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı yetkililerinden Kıdemli Proje Direktörü Ferruh Parmaksız, Kıdemli Proje Direktörü Muhittin Aslan, Proje Direktörü Muhiddin Keskin Ajansımıza bir çalışma ziyareti gerçekleştirdiler.
 
Gelecek dönem planlanan strateji, çalışma ve işbirliği alanlarını görüşmek üzere tertip edilen toplantıda heyet ilk olarak Genel Sekreterimiz Ahmet Akman’ı makamında ziyaret etti. Daha sonra MEVKA toplantı salonunda Genel Sekreterimiz ve Konya Yatırım Destek Ofisi çalışanları ile bir araya gelindi. Burada, ulusal yatırım destek ve tanıtım stratejisine ilişkin olarak Destek ve Yatırım Tanıtım olmak üzere iki bölümden oluşan strateji belgelerine ilişkin bir sunu gerçekleştirildi. Gelecek döneme ilişkin olarak ortaya konan bu stratejilere ilişkin eylem planında neler yapılabileceği, hangi alanlarda birlikte hareket edilebileceği gibi konularda karşılıklı olarak fikir alış verişinde bulunuldu. Daha sonra, Konya YDO ekibimiz de YDTA heyetine “2013 Faaliyet Planı”na ilişkin program ve bu çerçevede gerçekleştirilen çalışmalardan bahsetti.
 
Heyetle birlikte yenilen öğle yemeğinin ardından Konya’da döküm sektöründe faaliyet gösteren bir firmaya ziyaret gerçekleştirildi. Son olarak, Mevlana Müzesi’nin ziyaretinin ardından heyet, Konya programını tamamladı.