Haberler

iSPANYA BÜYÜKELÇİSİ ZİYARET EDİLDİ

MENU
Okunma : 970 Tarih : 13 Ekim 2012

 Kalkınma alanında faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlar ile iletişime geçmek ,ilgili aktörlerin deneyiminden faydalanmak ve kalkınma (özellikle tarım-hayvancılık-gıda,tarım makineleri,yenilenebilir enerji lojistik,istihdam vb)alanında başarılı olmuş uygulamaları incelemek amacı ile 13.10.2012 tarihinde başlayan ve bir hafta sürecek İspanya Teknik Çalışma ziyaretinin ilk gününde İspanya Büyükelçisi Sn. Ayşe Sinirlioğlu ve İspanya Ticaret Başmüşaviri Sn. Nurten Akgül Büyükelçilik binasında ziyaret edildi.

     Karaman Valisi Sn. Murat Koca, Karaman Belediye Başkanı Sn Kamil Uğurlu,Karaman İl Meclis Başkanı Sn. Mustafa Bayır, Konya İl Meclis Başkanı Sn. Ali Selvi,Konya Sanayi Odası Başkanı Sn Tahir Büyükhelvacıgil,Karaman Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Sn Mustafa Toktay, Mevlana Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Sn. Dr. Ahmet Akman Konya Yatırım Ofisi Koordinatörü İsmail Ünver, Karaman Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Sn Turgut Yokuş, Konya Yatırım Destek Ofisi Uzmanlarından Sn Mücahit Kınalı ve Sn Şule Afyon’un katıldığı programda Konya ve Karamana Yatırım için fikir alışverişinde bulunuldu.

     Akşam yemeği ile devam eden programda daha sonra Karaman Valisi Sn Murat Koca, Karaman Belediye Başkanı Sn. Kamil Uğurlu ve Mevlana Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Ahmet Akman heyet adına, İspanya Büyükelçisi Ayşe Sinirlioğluna plaket ve hediye verdiler 

Galeri