Haberler

MEVKA OPENDAYS 2012'ye KATILDI

MENU
Okunma : 1,0b Tarih : 12 Ekim 2012

  Avrupa Bölgeler Komitesi ve Avrupa Komisyonu Bölgesel Politika Genel Müdürlüğü tarafından Brüksel'de 2003 yılı itibariyle her yıl düzenlenen Open Days 2012 10. Avrupa Bölgeler ve Şehirler Haftası etkinliği 08.10.2012-11.10.2012 tarihleri arasında Brüksel’de gerçekleştrirldi.

     Aralarında politikacıların, ulusal, bölgesel ve yerel yöneticilerin, kalkınma uzmanlarının, uluslararası-ulusal medyadan gazetecilerin, araştırmacıların da yer aldığı 35 ülke ve yaklaşık 219 bölgeden katılımcının yer aldığı programa Mevlana Kalkınma Ajansı adına Araştırma Etüd ve Planlama Birimi Başkanı Yasemin Karadeniz YILMAZ, Araştırma Etüd ve Planlama Uzmanı İsmail ARAS ile İzleme ve Değerlendirme Birim Uzmanı Mustafa YILMAZ katılım sağlamışlardır.

     "Avrupa Şehir ve Bölgelerinde Fark Yarat" başlığı altında temaları Her Yerde Akıllı Ve Yeşil Gelişim, Bölgesel İşbirliği, Sonuçların Paylaşımı olan etkinlik kapsamında düzenlenen çeşitli toplantı, çalıştay ve seminerlere katılım sağlanarak karşılıklı fikir ve tecrübe paylaşımları sağlanmıştır.

Galeri