Haberler

KARAMAN VALİSİ SÜLEYMAN KAHRAMAN AJANSIMIZA VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU

MENU
Okunma : 953 Tarih : 04 Ekim 2012
 

     Mevlana Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Karaman Valisi Sn. Süleyman KAHRAMAN, veda ziyaretleri kapsamında Ajansımızı ziyaret ederek Genel Sekreterimiz Dr. Ahmet AKMAN ve ajans personeli ile vedalaştı.

     Görevde bulunduğu iki yılı aşkın zamanda her kesimden herkesi kucaklamaya çalıştıklarını belirten Karaman Valisi sn Süleyman KAHRAMAN Karaman Halkının gönlünde derin izler ve güzel izlenimler bıraktığına inandığını söyledi. Ajansta faydalı ve uyumlu çalışmalar yaptıklarını ifade eden KAHRAMAN bütün ajans personeline özverili çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

     Mevlana Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Ahmet AKMAN konuşmasında ‘’Beraber çalıştığımız süre zarfında yaptığımız bütün çalışmalarda Yönetim Kurulu Başkanı olarak bizlerden desteğinizi hiç esirgemediniz. Yönetim Kurulu başkanlığınız öncülüğünde bölgemiz için faydalı çalışmalar yaptık. Bu vesile ile Mevlana Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliğinde görev yapan tüm çalışma arkadaşlarım adına teşekkür ediyor ve Yeni görevinizde de başarılarınızın devamını diliyorum’’ şeklinde konuştu.

 

Galeri