Haberler

BİRİNCİ BÖLGESEL TİCARET TOPLANTISI KONYA’DA YAPILDI

MENU
Okunma : 1,0b Tarih : 19 Temmuz 2011
MÜSİAD Konya Şubesi Gençlik Kurulu ev sahipliğinde gerçekleştirilen organizasyon ile Ankara, Aksaray ve Antalya MÜSİAD Gençlik Kurulu Şubelerine üye işadamları geçtiğimiz hafta sonu Konya’da buluştu.
 
Gerçekleştirilen toplantıya Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk ÖZTÜRK, MÜSİAD Konya Şube Başkanı Aslan KORKMAZ, Mevlana Kalkınma Ajansı Uzmanlarımızdan İsmail ÜNVER ve çok sayıda Gençlik Kurulu Üyeleri katıldı. Toplantıda, MEVKA Planlama ve Koordinasyon Birimi Uzmanı İsmail ÜNVER, “Mevlana Diyarı Konya ve Mevlana Kalkınma Ajansı” başlıklı bir sunum yaptı. Sunumda Konya ekonomisinin yanı sıra birçok temel göstergelerle katılımcılara Konya hakkında bilgilerin sunulmasının yanı sıra bölgesel fırsatlar ve yatırım imkânlarını anlatıldı.
 
Bölgesel Faaliyetler ve Ticaretin değerlendirilmesi ile süren toplantıda, farklı illerden gelen işadamlarının birbirilerini tanıması ve ticaret hacimlerini geliştirmesine katkı sağlamak üzere Mini bir Fuar düzenlendi.
 
Müsiad Gençlik Kurulu Başkanı Yakup BARINLI, organizasyona katkılarından ötürü, MEVKA Uzmanı İsmail ÜNVER’e, plaket takdim etti. 19.07.2011

 

Galeri