Haberler

MEVKA 13.MÜSİAD ULUSLARASI FUARINDA

MENU
Okunma : 902 Tarih : 08 Ekim 2010
MEVKA, 65 ülkeden 3 bin işadamının katılımıyla gerçekleştirilen 13. MÜSİAD Uluslar arası Fuarında Konya ve Karaman’ı tanıttı. 08.10.2010            
                                        
Yerli ve yabancı toplam 611 firmanın katıldığı fuarda MEVKA; ziyaretçilere Konya ve Karaman’ın yatırım imkanları hakkında bilgi verdi.
 
Fuarın açılışını Devlet Bakanı Zafer Çağlayan yaptı. Açılış konuşmalarının ardından Bakan Çağlayan ve beraberindeki konuk ülke bakanları, aralarında MEVKA Standının da bulunduğu stantları gezerek, bilgi aldı. 
Fuar boyunca MEVKA standını; Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz, DPT Müsteşar Yardımcısı Ahmet Yaman, Dış Ticaret Müsteşarlığı Müsteşar Yardımcısı Ziya Altunyaldız, TSE Başkanı ve Konya Sanayi Odasi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil, İstanbul Ticaret Odası Başkanı Murat Yalçıntaş, KSO Meclis Başkanı Ahmet Şekeroğlu, MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cİhad Vardan ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün'ün de aralarında bulunduğu konuklarla çok sayıda yerli ve yabancı işadamı ziyaret ederek bilgi aldı. 


 

Galeri