Haberler

MEVKA Uzmanları, MÜSİAD Gençlik Kurulu’nu Bilgilendirdi

MENU
Okunma : 965 Tarih : 03 Kasım 2010
Genç MÜSİAD Konya Şubesi, 03 Kasım 2010 tarihli Salı Toplantılarında bu hafta Mevlana Kalkınma Ajansı uzmanlarından İsmail Ünver, Kerem Fidan ve Gürcan Ergün’ü ağırladı. Toplantıda 2010 yılı teklif çağrısı programları ile ilgili olarak Gençlik Kurulu üyelerine bilgilendirme yapıldı.
 
Gençlik Kurulu Başkanı Yakup Barınlı’nın açılış konuşmasının ardından üyelerle tek tek tanışma gerçekleştirildi. Tanışmanın ardından program İsmail Ünver’in sunumu ile başladı. Ünver, Mevlana Kalkınma Ajansı hakkında kısa bir bilgilendirmeden sonra İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı hakkında bilgi verdi. Ardından Gürcan Ergün, Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı’nı anlattı. Başvuruların Değerlendirilmesi süreci hakkında ise Kerem Fidan üyeleri bilgilendirdi. Özellikle hangi tür projelerin bu mali destek programı kapsamında yer alması gerektiği noktasında, Program Amaç ve Öncelikleri üzerinde duruldu.

Yoğun katılımın dikkat çektiği toplantıda üyeler MEVKA uzmanlarına proje dönemi ile ilgili sorularını yöneltti. Ayrıca katılımcıların başvuru süreci, öncelikler, proje konuları ve değerlendirme süreci ve diğer konular ile ilgili soruları cevaplandırıldı. Soru –cevap bölümünün ardından program Yakup Barınlı’nın teşekkür konuşması ile tamamlandı. MEVKA’yı temsilen İsmail Ünver’e hediye olarak bir tablo takdim edildi. Daha sonra tüm katılımcılarla çekilen hatıra fotoğrafının ardından program sona erdi.

 

Galeri