Haberler

2009 YILI MALİ DESTEK PROGRAMLARI ÖNEMLİ DUYURU

MENU
Okunma : 1,0b Tarih : 24 Mart 2010
ÖNEMLİ DUYURU! 24.03.2010                                                                                              
 
 
T.C. Mevlana Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen Küçük Ölçekli Altyapı ve Kırsal Kalkınma Mali Destek Programları için son başvuru tarihi Başvuru Rehberleri’nde de belirtildiği üzere Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı için 29 Mart 2010 saat 17.00, Kırsal Kalkınma Mali Destek Programı için 30 Mart 2010 saat 17.00’dir. Bu tarih hiçbir şekilde uzatılmayacak, son başvuru tarih ve saatinden sonra Ajansımıza ulaşan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.
 
Projelerin, 1 adet asıl 2 adet yedek olmak üzere 3 adet olarak  Ajansımıza kapalı bir zarf içinde sunulması gerekmektedir. Zarfın üzerine ilgili olduğu programa göre “Kırsal Kalkınma Mali Destek Programı – TR52-09-/KIRSAL01” ya da “Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı – TR52-09-KÖA01” ifadeleri yazılmalıdır.
Projenizin teslim alınmasından sonra, tarafınıza başvuru kodunuzu da içeren bir alındı belgesi verilecektir. Başvuru sırasında zaman kaybetmemeniz için, alındı belgesinin hazırlanması sırasında sizden talep edilecek aşağıdaki bilgileri başvuru öncesinde hazırlamanız önerilmektedir:
  • Proje Başlığı
  • Başvuru Sahibinin Adı
  • Projeyi Teslim Eden Kişinin Adı
  • Başvuru Sahibinin Adresi
  • Başvuru Sahibinin Telefonu
Proje Başvuru Sahiplerine ve Kamuoyuna saygı ile duyurulur.