Ana Sayfa
Yazı Boyutunu Küçült Yazı Boyutunu Büyült Yazdırılabilir Versiyonu PDF Versiyonu

MELEK YATIRIMCILAR

Melek yatırımcılık nedir?
Melek yatırımcılar, yüksek büyüme potansiyeline sahip iş fikri sahiplerine hem yatırım yaparak finansman sağlayan, hem tecrübelerini aktaran, hem de iş bağlantılarını açarak girişimcinin daha da gelişmesine yardımcı olan yatırımcılardır.
Kısacası melek yatırımcılar, erken aşamadaki firma ve girişimlere ortak olarak maddi ve manevi destek sağlayan başarılı ve tecrübeli girişimcilerdir.
Melek yatırımcılık; doğru yerde, doğru zamanda ve doğru kişiye yatırım yapıldığında her iki taraf için de büyük karlı bir ortaklık olabilmektedir. Google, Starbucks, Apple, Uber gibi firmaların büyümesine katkı sağlayan bu yatırım türü ülkemizde de hızla yaygınlaşmaktadır.
Yatırımcı mısınız?
Eğer siz de tecrübeli ve yeni fırsatlar arayan bir girişimci iseniz potansiyel bir melek yatırımcı olabilirsiniz. Yenilikçi iş fikirlerine sahip çoğu işletmenin sıkıntı duyduğu en büyük iki nokta finansman ve tecrübedir. Bu tip girişimlere ortak olarak hem onların büyümesine yardımcı olabilir, hem de karlı bir yatırım yapabilirsiniz.
Peki ne yapmalıyım?
Mevlana Kalkınma Ajansı Konya Yatırım Destek Ofisi Türkiye genelindeki birçok Melek Yatırımcı ağı ile iletişim halindedir ve size yatırım bulma konusunda yardımcı olabilir. Ayrıntılı bilgi edinmek ve iletişime geçmek için lütfen konyaydo@mevka.org.tr adresine mail atın. Faaliyetlerimizin tümü ücretsizdir.
      

MERKEZ - Şeyh Sadrettin Mahallesi Feritpaşa Caddesi No:18 Meram/KONYA
Tlf: +90 332 236 32 90 Fax: +90 332 236 46 91
Devlet Planlama Teşkilatı Konya Valiliği Konya Büyükşehir Belediyesi Karaman Valiliği Karaman Belediyesi Konya Ticaret Odası Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Konya Sanayi Odası Konya Ticaret Borsası Karaman Ticaret Borsası
12764520  kişi sitemizi ziyaret etti. Sayfamız en iyi 1024x769 çözünürler internet explorer tarayıcısı ile görüntülenebilir Paylaş