Ana Sayfa
Yazı Boyutunu Küçült Yazı Boyutunu Büyült Yazdırılabilir Versiyonu PDF Versiyonu

GLOBAL MELEK YATIRIMCI AKADEMİSİ’NE DAVETLİSİNİZ

İş Dünyamızın Değerli Temsilcisi,
Hazine Müsteşarlığı’nın mevzuattaki tanımı ile “Bireysel Katılım Yatırımcıları” son yılların trend kavramlarından biridir. Melek Yatırımcılar(Business Angels) da denilen ve kısaca yüksek büyüme potansiyeline sahip iş fikri sahiplerine hem yatırım yapan, hem de tecrübelerini aktaran, iş bağlantılarını açarak girişimcinin daha da gelişmesine yardımcı olan yatırımcılardır.
Bu minvalde ilimizin önde gelen yatırımcıları ve işadamlarına yönelik olarak MEVKA, İstanbul StartupAngels, Uluslararası Girişimcilik Merkezi, Konya Teknokent veInnoparkişbirliğiyle 11 Nisan 2017 Salı günü 09.00-17.30 saatleri arasındaDedeman Otel’de “Global Melek Yatırımcılık Akademisi” başlıklı bilgilendirme programı düzenlenecektir.
Konusunda uzman kişilerin konuşmacı olarak katılacağı ve son başvuru tarihi 10 Nisan 2017 mesai bitimi olan programın detayları ekte yer almaktadır.
Programımıza sizleri de davet eder, saygılar sunarız.
 
Program yatırımcılarımıza yönelik olacağı için aşağıdaki adrese katılım bilgisine dair mail atmanızı önemle istirham ederiz:

LCV: konyaydo@mevka.org.tr

Dosyalar
PROGRAM
DAVETİYE
Resimler
kapak
      

MERKEZ - Şeyh Sadrettin Mahallesi Feritpaşa Caddesi No:18 Meram/KONYA
Tlf: +90 332 236 32 90 Fax: +90 332 236 46 91
Devlet Planlama Teşkilatı Konya Valiliği Konya Büyükşehir Belediyesi Karaman Valiliği Karaman Belediyesi Konya Ticaret Odası Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Konya Sanayi Odası Konya Ticaret Borsası Karaman Ticaret Borsası
12764563  kişi sitemizi ziyaret etti. Sayfamız en iyi 1024x769 çözünürler internet explorer tarayıcısı ile görüntülenebilir Paylaş